KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451440
nr 745 1440
Akvarell
Okänd konstnär, Nordafrikanskt motiv, monogramsignerad, motivets mått: 35x25
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:12:33
1.900 kr
1.800 kr